• Shiny Garage Peach & Mango Air Freshener

Shiny Garage Peach&Mango Air Freshener & Odor Neutralizer to świetny produkt, który nie tylko odświeża wnętrze samochodu ale również eliminuje nieprzyjemne zapachy rozkładając cząstki bakterii.

Bezkonkurencyjny !


Shiny Garage Peach&Mango to przyjemny, delikatny, lekko słodki i trwały zapach owoców mango i brzoskwiń, który uprzyjemni Wam czas spędzany w samochodzie. 

Gama zapachów Shiny Garage została bardzo dokładnie przetestowana pod kątem trwałości, wpływu na powierzchnie i użytkownika. Są to jedne z niewielu odświeżaczy w spray, którego trwałość liczona jest w dniach a nie godzinach.

Zastosowaliśmy zaawansowany składnik pozwalający rozprowadzić kompozycję zapachową w bezpieczny sposób. Nośnik ten cechuj niska toksyczność i wysoki stopień biodegradowalności, a co za tym nasze odświeżacze są bezpieczne dla użytkownika, środowiska, a przypadkowa aplikacja na element plastikowy nie wyrządzi szkód.

Zalecenia:

- przed użyciem wstrząśnij,
- aplikuj pod dywanikami w okolicach nawiewów powietrza na nogi,
- dla lepszego efektu włącz obieg zamknięty na 3-4 minuty i pozwól wniknąć cząsteczkom odświeżacza w każdy zakamarek wnętrza samochodu,
- nie aplikuj na elementy plastikowe czy tapicerkę,
- proces powtarzaj co 3-5 dni w zależności od zapachu.

Pojemność 250ml

Shiny Garage Peach & Mango Air Freshener

  • Producent: SHINY GARAGE
  • Kod produktu: Shiny Garage Peach&Mango Air Freshener
  • Dostępność: W magazynie
  • 25,00zł

  • Bez podatku: 20,33zł

Tagi: Shiny, Garage, Peach&Mango, Air, Freshener,